موضوع فروزان در صلاحیت ما نیست

رئیس کمیته انضباطی گفت: درباره اتفاقات تبریز منتظر گزارش مقامات رسمی هستیم.

خبرورزشی: اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی درباره شرایط مسابقات لیگ در هفته‌های پایانی اظهار داشت: تمامی عوامل لیگ و مسئولان پای کار هستند تا مسابقات بدون هبچ مشکلی برگزار شود. شخصا دیروز در قائمشهر بودم و از نزدیک بازی نساجی و پدیده را رصد کردم و بازی در جو بسیار خوبی برگزار شد و تماشاگران میزبان رفتار مثبت و مناسبی داشتند و زیر باران تیم خود را تشویق کردند. توقع داریم که همه تماشاگران در همه شهر‌ها اینگونه باشند.
وی درباره اتفاقات رخ داده در پایان بازی تراکتور و پیکان در تبریز گفت: تا گزارش رسمی مقامات بازی نظیر تیم داوری و نماینده فدراسیون به دست ما نرسد، نمی‌توانیم در این زمینه تصمیمی اتخاذ کرده و پاسخ بدهیم. من شخصا بواسطه حساسیت‌های موجود همه اتفاقات و بازی‌ها را رصد کرده و مطالب را جمع بندی می‌کنم. اما محور تمامی تصمیمات ما درباره اتفاقات گزارش مقامات رسمی است.
حسن زاده افزود: درباره اتفاقات تبریز، چون هنوز گزارش به دست ما نرسیده، کمترین اطلاعات را داریم به ویژه درباره اتفاقاتی که در شهر رخ داده است. حتی از دیروز پیامک‌های فراوانی از سوی هواداران به من رسیده و روایت‌های متفاوتی صورت گرفته.
رئیس کمیته انضباطی که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد، درباره سرعت در اعلام رای انضباطی با توجه به حساسیت ماجرا و هفته‌های پایانی گفت: آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در سال ۹۶ تغییر کرد و در اسفند سال گذشته اصلاحات آن انجام شده و بر طبق آن نمی‌توانیم به سرعت رای بدهیم. مهلت اعلام رای ۴۸ ساعت بعد از وصول گزارشات مقامات رسمی است.
حسن زاده درباره برخورد با بازیکن مغضوب تراکتورسازی بعد از اتفاقات بازی با سپیدرود اظهار داشت: آن بخشی که درباره تخلفات احتمالی یک بازیکن خاص باید تصمیم گیری کند، در صلاحیت ما نیست و کمیته اخلاق در این زمینه ورود کرده. با این وجود من تاکید می‌کنم هر اقدامی و اعتراضی باید از مجرای درست و قانونی باشد و هر رفتار و برخوردی خارج از قاعده التهاب آور است.
وی درباره اتفاقات هفته پایانی لیگ‌های پایین‌تر نیز گفت: لیگ برتر ضابطه‌مند است و زیر ذره بین همه قرار دارد، اما در لیگ‌های پایین‌تر کمتر در دید قرار دارد و رمراقبت بیشتری می‌خواهد و همه ارکان فدراسیون در این زمینه حساس هستند و هر هفته جلسه داریم و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
حسن زاده در پایان گفت: از هواداران تیم‌ها می‌خواهم که احساسات خود را کنترل کنند و اجازه دهند که در آرامش کار خود را انجام داده و تصمیم گیری کنیم تا حق به حقدار برسد.

The post موضوع فروزان در صلاحیت ما نیست appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *