سلبریتی‌هایی که با طرفدارانشان کامنت بازی می‌کنند/تصاویر

دیگر آن دوره ای که هواداران ستاره ها برایشان نامه یا ایمیل می فرستادن، به پایان رسید. حال ستاره های هالیوود در شبکه های مختلف اجتماعی با هوادارانشان در ارتباط اند. در واقع شبکه های اجتماعی این فرصت را در اختیار مردم قرار داده تا با ستاره مورد علاقه شان ارتباط داشته باشند.

اما آیا واقعا ستاره ها نظرات و ابراز احساساتی را که در صفحات شخصی آنها توسط طرفداران شان منتشر می شوند، می خوانند؟ آیا پس از خواندن به آنها پاسخ می دهند؟ بسیاری از ستاره ها وقت کافی برای این کار را ندارند اما هستند ستاره هایی که نه تنها کامنت های هوادارانشان را می خوانند، بلکه به آنها نیز پاسخ می دهند. در ادامه برخی از این ستاره ها را به شما معرفی می کنیم.

نیکی میناژ

تقریبا تمام طرفداران نیکی میناژ می دانند که او ارتباط خوبی با مردم از طریق شبکه های اجتماعی دارد. کاری که او در توییتر خود در سال 2017 انجام داد، منحصر بفرد بود. او با پستی اعلام کرد که به شهریه تحصیل برخی از هوادارانش را، در صورتی که نمره خوبی را کسب کنند، پرداخت خواهد کرد. او 45 پس از این پست افرادی را که شرایط لازم را داشتند، شناسایی و تا چند ساعت بعد، به حساب شان پول لازم را واریز کرد.

جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک ستاره دیگری است که از طریق توییتر و اینستاگرام با هوادارانش در ارتباط است. او حتی به سوالات مردم در توییتر پاسخ می دهد و گاهی پست های آنها را بازنشر می کند. اگر شما هم دوست داشته باشید، می توانید شانس تان را امتحان کنید.

کریسی تیگن

کریسی تیگن

کریسی تیگن یکی از فعال ترین ستاره ها در شبکه های اجتماعی است زیرا که او نه تنها به کامنت های خوب هوادارانش، بلکه به کامنت های بد و زشت مردم نیز پاسخ می دهد. او برای فالوورهایش سوال مطرح می کند و با پست هایش آنها را می خنداند.

جان لجند

جان لجند

درست شبیه همسرش، کریسی تیگن، جان لجند نیز از فعال های شبکه های اجتماعی ست. او از برقراری ارتباط با هوادارانش لذت می برد و معتقد است که اگر چه نمی تواند طرفدارانش را رو در رو ملاقات کند، اما می تواند از طریق شبکه های اجتماعی با آنها در ارتباط باشد. با بیش از 11 میلیون فالوور، این کار ساده ای نیست اما گویا جان لجند خوب از عهده اش بر آمده است.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

اگر به صفحه توییتر جنیفر لوپز نگاهی انداخته باشید، حتما دیده اید که او هر از چند گاهی به کامنت های هوادارانش پاسخ می دهد. بنابراین اگر شما هم دوست دارید که با این ستاره هالیوود در ارتباط باشید، بد نیست شانس خود را از میان 44 میلیون فالوور او، امتحان کنید.

اشتون کوچر

اشتون کوچر

اگر چه اشتون کوچر علاقه ای به فاش کردن زندگی خصوصی اش ندارد اما او در شبکه های اجتماعی ارتباط خود را با هوادارانش حفظ کرده است. به عنوان مثال اگر او در توییتر خود از جمله یا جوکی خوشش بیاید، آن را بی پاسخ نمی گذارد. او حتی در مورد موضوعاتی که شک دارد نیز از فالوورهایش کمک می گیرد و سوالات خود را با آنها مطرح می کند.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت همیشه به هوادارانش احترام می گذارد و برای آنها ارزش قائل می شود. به عنوان مثال او در شبکه های اجتماعی با هوادارانش در ارتباط است و حتی هر چند وقت یک بار به نظرات آنها نیز پاسخ می دهد. او حتی از طریق شبکه های اجتماعی آنقدر با طرفداران وفاداراش صمیمی شده که چندین بار آنها را به خانه اش دعوت کرد. اگر چه او قبل از انتشار آخرین آلبومش، صفحات شخصی خود را بست اما خیلی زود ارتباط خود را با مردم از سر گرفت و حتی در توییتر نیز عکس هایی از افرادی را که آلبوم هایش را خریداری کردند، منتشر کرد.

لیدی گاگا

لیدی گاگا

محبوبیت لیدی گاگا بیشتر از دنیای واقعی، در دنیای مجازی و تویتتر است. او دوست دارد که با هوادارانش از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کند. او حتی عکس هایی از هنرهای دستی هوادارانش را که برای او ارسال می کنند، به اشتراک می گذارد.

نیک جوناس

نیک جوناس

نیک جوناس از دیگر ستاره ها پا را فراتر می گذارد و برای هوادارانش پیغام خصوصی می فرستد. بله درست است! او تقریبا تمام کامنت های منتشر شده در صفحات شخصی اش را می خواند و حتی اعتراف کرده که از طریق دایرکت توییتر برخی از فالوورهایش را از افسردگی نجات داده است. بنابراین اگر شما نیز او را فالو کرده اید و برایش پیغام گذاشتید، پیشنهاد می کنیم که دایرکت خود را مدام چک کنید زیرا احتمال این که او جواب شما را بدهد، زیاد است.

دمی لواتو

دمی لواتو

دمی لواتو نه تنها از طریق شبکه های اجتماعی با مردم در ارتباط است، بلکه خود نیز برای فالو کردن برخی از هوادارانش دست به کار می شود. او اخیرا پست های برخی از فالوورهایش را که از کنسرت او عکس ها و ویدیوهایی منتشر کرده بودند، بازنشر کرد.

مایلی سایرس

مایلی سایرس

مایلی سایرس در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است. اگر چه به ندرت جواب کامنت های هوادارانش را می دهد اما به جایش اغلب پست های آنها را بازنشر می کند. با وجود بیش از 37 میلیون فالوور در توییتر، کار او واقعا سخت است.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

شبکه های اجتماعی برای خانواده کارداشیان ها یک بیزنس است، به طوری که آنها از طریق توییتر و اینستاگرام خود پول های زیادی به دست آوردند. بنابراین طبیعی است که حضور پر رنگی در این مکان های مجازی داشته و با هوادارانشان در ارتباط باشند. کیم کارداشیان نیز گاهی پست های هوادارانش را بازنشر می کند و حتی کامنت های زشت را، به خصوص در اینستاگرام، بی پاسخ نمی گذارد.

آریانا گراندی

آریانا گراندی

آریانا گراندی اعتراف کرده که کامنت های اینستاگرامش را می خواند و به آنهایی که خوشش بیاید، پاسخ نیز می دهد. بنابراین بد نیست شما هم شانس تان را امتحان کنید.

 

The post سلبریتی‌هایی که با طرفدارانشان کامنت بازی می‌کنند/تصاویر appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *