خبرنگاری با یک میکروفن و دو دوربین/ در تعقیب استراماچونی؛ حمید معصومی‌نژاد از رم/عکس

خبرنگار واحد مرکزی خبر در شهر رم ایتالیا در تعقیب آندره آ استراماچونی است تا بتواند سرانجام با او گفت و گو کند.

ورزش سه:حمید معصومی نژاد خبرنگار ایرانی حاضر در کشور ایتالیا از همان روزی که آندره آ استراماچونی به کشورش بازگشت تلاش زیادی را انجام داد تا با او مصاحبه کند، اما همان طور که در آخرین ویدیویی که از مقابل بانک سپه شعبه رم منتشر کرده اشاره شد هنوز موفق به انجام این کار نشده است.

در همان اولین روزهایی که استراماچونی به میلان بازگشت، معصومی نژاد که در رم حضور داشت، در ویدئویی اعلام کرد که به دلیل اینکه در یک شهر دیگر است نتوانسته از مکان و موقعیت استراماچونی گزارشی تهیه کرده و یا با او حرف بزند. اما حالا که استراماچونی در شهر رم حضور دارد و نقل و انتقال مطالباتش از این شهر انجام می شود، این خبرنگار قدیمی امیدوار است که بتواند سرانجام مرد ایتالیایی را راضی کند که مقابل دوربینش قرار بگیرد.

حمید معصومی نژاد یکی از قدیمی ترین و نام آشناترین خبرنگاران ایرانی حاضر در کشورهای خارجی است. او که سال ها است در کشور ایتالیا حضور دارد با گزارش هایش و البته بیشتر به خاطر نوع بیانش و آن تکه کلام همیشگی بیش از هر خبرنگار دیگری ویدئوها و اخبارش در میان مخاطبان دست به دست می شوند.

او از ساعت ها قبل و در حالی که در یک دستش دوربین فیلمبرداری و در دست دیگرش موبایلش برای تصویربرداری قرار دارد، مقابل بانک سپه شعبه رم در انتظار استراماچونی است. انتظاری که تقریبا اکثر علاقمندان به فوتبال در ایران در این روزها و ساعت ها کشیده اند و شاید در نهایت در ویدئویی از معصومی نژاد که استراماچونی را در آن مقابل دوربین نشانده، برخی از این پرسش‌ها پاسخ داده شوند. و آن وقت است که این خبرنگار قدیمی می تواند با همان ژست همیشگی مقابل دوربین قرار گرفته و بگوید:” حمید معصومی نژاد-رم-ایتالیا”

The post خبرنگاری با یک میکروفن و دو دوربین/ در تعقیب استراماچونی؛ حمید معصومی‌نژاد از رم/عکس appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *