تداوم بارش “برف و باران” در بیشتر مناطق کشور تا فردا

بارش “برف و باران” در بیشتر مناطق کشور تا فردا ادامه خواهد داشت؛ ادامه بارش‌ها در تهران از اواخر امشب تا صبح فردا خواهد بود.

تسنیم: سامانه بارشی که از روز گذشته وارد کشورمان شده تا به امروز بارش‌های بسیار خوبی را در قالب برف و باران در بسیاری از مناطق کشورمان از جمله در استان‌های واقع در نوار غربی کشورمان به همراه داشته است.

این سامانه از فردا سه‌شنبه 9 بهمان ماه اکثر مناطق کشور را تحت تأثیر قرار خواهد داد و از بعدازظهر فردا به تدریج از میزان فعالیت آن در نیمه غربی کاسته می‌شود؛ سامانه فوق در روز چهارشنبه در استان‌های واقع در نوار شرقی کشور فعال بوده و سپس از کشور خارج می‌شود.

بنا بر برخی اخبار، بارش شدید برف از شب گذشته در محورهای اصلی و پرتردد هراز، چالوس و تبریز به زنجان محدوده هزارچم آغاز شده است و با کاهش بیشتر دما مناطق بیشتری از استان‌های شمال‌غربی کشور و زنجان برفی خواهند شد.

بارش‌های شب گذشته در تهران نیز نسبتاً سنگین و قابل توجه بوده است؛ ادامه بارش‌ها در تهران از اواخر امشب تا صبح فردا خواهد بود؛ باید توجه داشت که از اواخر امروز تا فردا از تردد غیر ضروری در محورهای ارتباطی شمال‌غرب کشور، جاده هراز و چالوس، گردنه‌های استان‌های مرکزی‌، لرستان‌، چهارمحال بختیاری، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد خودداری داشت.

The post تداوم بارش “برف و باران” در بیشتر مناطق کشور تا فردا appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *