بهترین هتل ‌های اصفهان کدامند؟

اصفهان، شهری توریستی‌ست و به همین خاطر تعداد زیادی هتل و مسافرخانه را در خود جای داده که بعضی‌هایشان اسم و رسم زیادی دارند و جاذبه‌ای توریستی محسوب می‌شوند. بهترین هتل‌ های اصفهان بیشتر در بافت تاریخی این شهر قرار دارند و اگر هتلی در نزدیکی چهار باغ، اطراف زاینده‌رود یا جلفای اصفهان بخواهیم پیدا کنیم، کارمان چندان سخت نیست.

هتل عباسی

هتل عباسی

معروف‌ترین و شاید زیباترین هتل اصفهان هتل عباسی است. قدیمی‌ترین هتل جهان، زیباترین هتل خاورمیانه و شاهکار عصر صفوی، تنها تعدادی از عناوینی‌ست که به این هتل تاریخی داده‌اند. ساخت این هتل هر چند در سال ۱۳۳۶ کلید خورده، اما محلی که هتل در آن قرار گرفته، قدمت بیشتری دارد.

هتل عباسی در کاروانسرای مادر شاه ساخته شده و حیاط بزرگ و زیبایی دارد. حتی اگر نخواهیم شبی را در هتل عباسی سر کنیم، نشستن در حیاط و چشیدن طعم آش‌هایی که در اینجا سرو می‌شود، خالی از لطف نیست.

امکانات: سالن بدنسازی، سفره‌خانه سنتی، کافی‌شاپ ۲۴ ساعته، اینترنت در لابی، ماهواره، سونا، جکوزی، استخر، رستوران، صرافی، کتابفروشی.

جاذبه‌های نزدیک: فاصله این هتل تا چهلستون ۴ دقیقه، سی و سه پل، ۵ دقیقه و میدان نقش جهان ۱۰ دقیقه است.

قیمت: قیمت‌های در این هتل از ۶۲۸ هزار تومان شروع می‌شود.

هتل کوثر

هتل پارسیان کوثر

هتل پارسیان کوثر مثل هتل عباسی از هتل‌های قدیمی اصفهان است و قدمت آن به بیش از ۶۰ سال می‌رسد. این هتل چهار ستاره در واقع تحت استاندارد هتل شرایتون است که در سراسر جهان بیش ۱۴۵ هزار پرسنل دارد. برای دسترسی به این هتل کافی‌ست خودمان را به سی و سه پل برسانیم.

امکانات: صبحانه رایگان، اینترنت در اتاق، سونا، جکوزی، خدمات ماساژ، صرافی و آرایشگاه، رستوران.

جاذبه‌های نزدیک: فاصله این هتل تا میدان نقش جهان ۱۰ دقیقه، سی و سه پل کمتر از یک دقیقه، منارجنبان ۱۰ دقیقه،  کلیسای وانک دو دقیقه و آتشگاه ۱۲ دقیقه است.

قیمت: قیمت‌ها در این هتل از ۴۹۰ هزار تومان شروع می‌شود.

هتل آسمان

هتل آسمان اصفهان

سومین هتل خوب اصفهان را باید هتل آسمان بدانیم که کمی از هتل‌های قبلی که نزدیک چهارباغ عباسی بودند فاصله می‌گیرد. این هتل چهار ستاره در منطقه جلفاست و با قدمتی ۵۰ ساله هتلی قدیمی به حساب می‌آید. جذابیت ویژه این هتل، رستوران گردان آن است که با گردشی ۳۶۰ درجه‌ای زیبایی‌های اصفهان را به ما نشان می دهد.

امکانات: اینترنت در اتاق و لابی، صبحانه رایگان، استخر، کافی‌شاپ، کافی‌نت و فروشگاه.

جاذبه‌های نزدیک: فاصله این هتل تا میدان نقش جهان با ماشین ۱۰ دقیقه، سی و سه پل ۵  دقیقه، منارجنبان ۵ دقیقه، کلیسای وانک ۱۰ دقیقه و حمام علی قلی آقا و پل خواجو چهار دقیقه است.

قیمت: قیمت‌ها در این هتل از ۳۴۵ هزار تومان شروع می‌شود.

هتل پیروزی

هتل پیروزی اصفهان

در میدان امام حسین، ابتدای چهار باغ پایین و در کنار عمارت با صلابت چهل ستون، هتلی چهار ستاره قرار دارد که اقامت شبانه در آن خالی از لطف نیست. هتل پیروزی، سال ۱۳۵۴ ساخته و در سال ۱۳۹۶ بازسازی شده است.

امکانات: صبحانه رایگان، روم سرویس، بالکن، فروشگاه، کافی‌شاپ فضای باز، رستوران ایرانی و فرنگی، پارکینگ سرپوشیده.

جاذبه‌های نزدیک: فاصله این هتل تا میدان نقش جهان ۵ دقیقه، کلیسای وانک و پل خواجو ۱۰ دقیقه و سی و سه پل ۵ دقیقه با ماشین است.

قیمت: قیمت‌ها در این هتل از ۲۹۵ هزار تومان شروع می‌شود.

هتل آوین

هتل آوین اصفهان

بر عکس هتل‌های قبلی ، هتل آوین بیشتر از اینکه به عنوان هتلی تاریخی شناخته شود، هتلی لوکس و مدرن است. این هتل که در خیابان هاتف قرار دارد سال ۹۴ افتتاح شده و دو طبقه و ۷۲ باب اتاق دارد.

امکانات: صبحانه رایگان، اینترنت در اتاق، رستوران بام، کافی‌شاپ فضای باز، ترانسفر رفت و برگشت، صرافی، وسایل بدنسازی و فروشگاه.، سی و سه پل  ۳۰ دقیقه و باغ گلها شش دقیقه است.

قیمت: قیمت‌ها در این هتل از ۴۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

هتل سپاهان

هتل سپاهان

هتل سپاهان واقع در خیابان استانداری، انتهای خیابان فرشادی به دلیل منظره‌ای که از بام آن می‌بینیم، یکی از بهترین هتل‌ های اصفهان است. این  هتل سال ۸۵ ساخته و سال ۹۶ بازسازی شده.

امکانات: صبحانه و آب رایگان، اینترنت در اتاق و لابی، رستوران ایرانی و فرنگی، پارکینگ سرپوشیده، فروشگاه صنایع دستی.

جاذبه‌های نزدیک: فاصله این هتل تا میدان نقش جهان و سی و سه پل ۱۰دقیقه پیاده، منارجنبان ۱۰ کیلومتر، کاخ چهلستون ۱۰ دقیقه و کلیسای وانک ۱۵ دقیقه است.

قیمت: قیمت‌ها در این هتل از ۳۷۹ هزار تومان شروع می‌شود.

این قیمتها مربوط به اردیبهشت ۱۳۹۸ است. 

نوشته بهترین هتل ‌های اصفهان کدامند؟ اولین بار در وبلاگ اسنپ تریپ. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *