انتقاد از کاپیتان های تراکتور منصفانه نیست

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: ذوب آهن تیم خوبی است و این را نتایج این تیم هم نشان می‌دهد و فردا می‌تواند بازی خطرناکی برای ما باشد.

خبرورزشی: جرج لیکنز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال گفت: قبل از همه خیلی خوشحالم که در شهر اصفهان حضور دارم. از دوستان در بلژیک تعریف این شهر را خیلی شنیده بودم. یک سری ارتباطات بین باشگاه ذوب آهن و تراکتورسازی وجود دارد مخصوصاً بازیکنانی که در تیم تراکتورسازی هستند و سابقه حضور در ذوب‌آهن را دارند. از روزی که من به اینجا آمدم تیم‌های ایرانی را رصد می‌کنم و همه می‌گفتند این تیم خوبی است. می‌خواهم برد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را هم تبریک بگویم. ذوب آهن تیم خوبی است و این را نتایج این تیم هم نشان می‌دهد و فردا می‌تواند بازی خطرناکی برای ما باشد.
وی افزود: یک سری از بازیکنان ما سابقه حضور در تیم ذوب‌آهن را دارند مثل اسماعیلی‌فر و پهلوان. در دو بازی قبل هم دیدید که ما بدشانسی آوردیم و امتیازات را از دست دادیم. فردا هم بازی سختی است. در دو بازی قبلی یک سری اشتباهات را دروازه‌بانان انجام دادند، اما گذشته‌ها گذشته است و به فکر بازی فردا هستیم. همچنین فردا دومین بازی اخباری است. او هفته گذشته پس از دوری یک ساله در دروازه بود و طبیعی بود آمادگی نداشته باشد، اما فردا با اعتماد به نفس بیشتری بازی می‌کند و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. در بازی گذشته فرصت‌های زیادی از دست دادیم و کم دقت بودیم و گلی هم که دریافت کردیم روی یک بدشانسی بود. اکبر ایمانی فردا محروم است و قطعا یک نفر را جایگزین او خواهیم کرد. همانطور که می‌دانید ما در بازی‌های قبلی بازیکنانی را به همین دلیل از دست دادیم و سعی می‌کنیم بازیکنان جدیدی را جایگزین کنیم. نمی‌خواهم در مقابل کسی قرار بگیرم، اما در بازی قبلی صحنه‌ای اتفاق افتاد که پنالتی بود و داور باید پنالتی می‌گرفت. نمی‌خواهم اعتراض کنم. چهار بازی تا انتهای لیگ داریم و به جر پرسپولیس با سایر تیم‌ها یک امتیاز فاصله داریم و می‌خواهیم این امتیاز را جبران کنیم. همچنین باید خودمان را کنترل کنیم و دیگر کارت زرد دریافت نکنیم، هر چند این کار سخت است.
سرمربی تیم تراکتورسازی در مورد نقش بازیکنان بزرگ در تیم‌ها تصریح کرد: همانطور که می‌دانید اشکان دژاگه و مسعود شجاعی دو کاپیتان بزرگ تیم ما و تیم ملی هستند و باید از آن‌ها حمایت کنیم. در بازی‌های گذشته انتقاد‌هایی از آن‌ها بود و نمی‌خواهم در مورد آن حرف بزنم، ولی واقعاً این انتقادات وارد نیست. این دو بازیکن شخصیت‌های بزرگی دارند. همانطور که می‌دانید بازی با سپیدرود اتفاقاتی افتاد که ما می‌خواهیم آن را فراموش کنیم، اما در بازی با پیکان فرصت‌های زیادی داشتیم که از دست دادیم. فردا با تیم ذوب‌آهنی بازی داریم که در سه بازی قبلی خود هشت گل زده و سه گل دریافت کرده است که این نشان می‌دهد کیفیت بالایی دارد.

The post انتقاد از کاپیتان های تراکتور منصفانه نیست appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *