استراماچونی واقعا با هواداران استقلال صادق بوده؟

هنوز تکلیف بازگشت آندره‌آ استراماچونی به ایران مشخص نیست و استقلالی‌ها از این نظر بلاتکلیف هستند.

خبرآنلاین: ماجرای تیم فوتبال استقلال با آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی اش دیگر به جاهای باریک رسیده. نه دیگر از آن هیاهوهای پرغوغای هواداران در خیابان و شبکه های اجتماعی خبری است و نه از مدیرانی که برای حفظ صندلی خود و یا به دست آوردن آن انواع و اقسام وعده ها را برای بازگشت سرمربی موفق استقلال می دادند و نه دیگر تصویری از بغض استراماچونی یا چمدان های بازنشده او در فضای مجازی دست به دست می شود.

داستان استقلال و استرا بیش از اندازه کش پیدا کرده و همین مطلب طرفین ماجرا را خسته کرده و ظاهرا باعث شده که برای به کرسی نشاندن حرف خود به هر حربه ای متوسل شوند و در این میان تناقض گویی هایی هم به چشم می خورد. تناقض گویی هایی هم از سوی مدیران باشگاه استقلال که مورد وثوق و اعتماد هواداران نیستند و همچنین از سوی سرمربی ایتالیایی آبی ها که هواداران استقلال هم کم کم از رفتارهای او خسته شده اند.

یک روز صحبت از شرط استراماچونی مبنی بر کاهش مدت قرارداد و افزایش دستمزدش است و روز دیگر همین شروط از کانال های مختلف از سوی مربی آبی ها تکذیب می شود. یک روز دیگر دو طرف بر سر نحوه پرداخت مبلغ توافق شده اظهار نظر هایی می کنند که ۱۸۰ درجه باهم تفاوت دارد تا این نکته بیش از همیشه بر همگان عیان شود که یک طرف ماجرا قطعا راست نمی گوید.

یک سوال از آقای سرمربی

آندره آ استراماچونی روز گذشته در یکی از متن های منصوب به خود نوشت:” نمی‌دانم که آیا من سرمربی خوبی هستم یا نه، اما قطعاً انسان صادقی هستم.” حالا بازگشت او به ایران می تواند آزمون بزرگی برای اثبات صداقت او به هواداران استقلال باشد. استراماچونی در روزهای ابتدایی دوری اش از تهران به صراحت اعلام کرده بود در صورتی که پرداخت مبلغ دستمزدش از طریق قانونی و شفاف انجام پذیرد،هیچ مشکلی ندارد و بلافاصله به ایران بازخواهد گشت. مسئولان باشگاه استقلال هم هرچند دیر اما در نهایت این مشکل را حل کردند و مبلغ مورد نظر استراماچونی را به حساب جدید او در ایتالیا واریز کردند و او هم آن را دریافت کرد.

حالا پرسش اصلی از سرمربی محبوب استقلالی ها این است که چرا علی رغم حل شدن این مشکل مهم پس از چند روز بازهم اراده چندانی برای بازگشت به شغلش از خود نشان نمی دهد؟ شاید بتوان عدم حضور استراماچونی در ایران طی روزهای اخیر را به تعطیلات کریسمس و همچنین تعطیلات نیم فصل لیگ برتر مرتبط دانست و در نهایت باید دید تا چند روز دیگر که موعد آغاز تمرینات استقلال برای نیم فصل دوم است، استرا به قول خود عمل خواهد کرد یا داستان او و استقلال پایانی تلخ خواهد داشت؟

The post استراماچونی واقعا با هواداران استقلال صادق بوده؟ appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *