آخرین جزئیات از وضعیت استراماچونی و استقلال

هنوز کسی از وضعیت دقیق آندره‌آ استراماچونی و استقلال خبر ندارد. آخرین اتفاقات حکایت از آن داشت مشکل حل شده و این مربی به ایران بازمی‌گردد.

خبرآنلاین؛ با دخالت یک بانک ایتالیایی سرانجام استقلالی‌ها توانستند پول را به حساب استراماچونی واریز کنند. منتهی انگار تازه مذاکرات آغاز خواهد شد.

باشگاه استقلال چندی قبل اعلام کرد استراماچونی خواهان آن شده قراردادش به مدت یک فصل کاهش پیدا کند. یعنی توقع او این بوده که قراردادش تا پایان همین فصل جاری باشد و بعد از آن تبدیل به یک مربی آزاد شود. این ادعای باشگاه استقلال بود، در حالی که استراماچونی آن را تکذیب کرد و گفت کوچکترین شرط و شروطی نداشته است. به همین دلیل کسی مطمئن نیست حرف راست را چه کسی می‌گوید؟ استراماچونی یا باشگاه استقلال؟ این مربی ایتالیایی تنها اعلام کرد باید باشگاه راه حلی پیدا کند و همینطور تضمین دهد، پولش به موقع پرداخت شود.

از داخل باشگاه خبر می‌رسد آنها راضی هستند قرارداد تا پایان فصل باشد چون ادامه این قرارداد در فصل آینده می‌تواند هزینه هنگفتی برای باشگاه داشته باشد. نکته اینجاست همان کسانی که در باشگاه موافق حضور استراماچونی بودند حالا تاکید دارند قرارداد تا پایان فصل باشد. تامین هزینه قرارداد این مربی برای باشگاه بسیار سخت و پیچیده شده است. آنها علاوه بر این مشکل، نمی‌توانند پول را هم به حساب او واریز کنند. استراماچونی تاکید دارد باید پول از راهی قانونی که مورد تائید فیفا هم باشد، به حسابش واریز شود تا دوباره متهم به پولشویی در ایتالیا نشود.

از کامران منزوی درباره قرارداد یکساله این مربی سوال کردیم که او در این باره گفت: «بله، این بحثی است که وجود دارد و فکر می‌کنم قرارداد جدید امضای شود که تا پایان فصل جاری خواهد بود.» او در پاسخ به این سوال که آیا رقم دستمزد این مربی تغییری می‌کند؟ جواب داد: «نه، رقم تغییری نخواهد کرد و همان قبلی است.» رقم قبلی همان ۷۵۰ هزار یورو برای سال بوده است. نکته اینجاست که در تابستان قبل ابتدا دو طرف بر سر رقم ۵۰۰ هزار دلار به توافق رسیده بودند ولی در چشم به هم زدنی، رقم قرارداد این مربی به ۷۵۰ هزار یورو رسید!

حالا قرار شده تا پیش از شروع تمرینات دوباره استقلال، قرارداد جدید به امضای طرفین برسد. باشگاه بیشتر از استراماچونی روی این مسئله تاکید دارد. از سویی مربی ایتالیایی هم احتمالا با نتایجی که همراه با این تیم به دست خواهد آورد، می تواند مشتریان خوبی برای خودش دست و پا کند. بنابراین انگار دو طرف راضی هستند.

زمان بازگشت این مربی هم هنوز مشخص نیست و تا این لحظه قرار شده بعد از تعطیلات ژانویه بازگردد. باید دید نتیجه مذاکرات چه خواهد شد.

The post آخرین جزئیات از وضعیت استراماچونی و استقلال appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *