۵ اشتباه بزرگ و روزمره خود را بشناسید

با وجود این که بسیاری از ما در طول روز سعی می کنیم رفتارهایی استاندارد داشته باشیم، از رژیم غذایی مناسبی تبعیت کنیم و البته ورزش کنیم اما بازهم تعداد رفتارهای اشتباه ما کم نیستند.

انتخاب: بسیاری از افراد به سلامت خود اهمیت زیادی می دهند و در طول روز مراقب تغذیه، تحرک و سلامت خود هستند اما برخی اشتباهات رایج روزمره می توانند سلامت انسانها را به خطر بیندازند:

پوشیدن لباسهای بیش از حد تنگ

یکی از اشتباهات رایج بسیاری از افراد این استکه برای لاغرتر نشان دادن هیکل خود، لباسهای تنگ می پوشند. اما لباسهای تنگ باعث فشار بر عروق، آسیب دیدن پوست، بیقراری و بسیاری از مشکلات دیگر می شود.

بی توجهی به خواب و بیداری

این که شما سر ساعتی معین بخوابید یا بیدار شوید بسیار مهم است. اما از آن مهمتر این است که میزان خواب و بیداری شما کافی باشد. یعنی حداقل هفت الی هشت ساعت در طول شبانه روز بخوابید.

عدم تحرک

بسیاری از افراد تصور می کنند همین که رژیم غذایی خاصی را رعایت کنند کافی است و نیازی به تحرک ندارند. این در حالی است که عدم تحرک یک عامل خطرناک است که سلامتی افراد را تهدید می کند.

خوردن غذاهای حاضری

درست است که برخی غذاهای حاضری سالم هستند، اما هیچ چیز جای غذای خانگی را نمی گیرد. مصرف مکرر غذاهای حاضری مخاطراتی جدی برای بدن انسان ایجاد می کند

زل زدن مکرر به مانیتور و گوشی

این بسیار خطرناک است که دائم به مانیتور یا گوشی نگاه کنید، این موضوع به چشم شما آسیب می زند و حتی می تواند بافت چشم را تخریب کند. بنابراین باید بین استفاده از گوشی و مانیتور فاصله ایجاد کنید تا چشمانتان استراحت کند.

The post ۵ اشتباه بزرگ و روزمره خود را بشناسید appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *