یک میلیون و ۵۰۰ هزار صندلی اتوبوس در اختیار مسافران نوروزی / بلیت اتوبوس بعد از نوروز ارزان می‌شود

 یک میلیون و ۵۰۰ هزار صندلی اتوبوس در اختیار مسافران نوروزی است و هیچ نگرانی بابت گران‌فروشی بلیت وجود ندارد.

باشگاه خبرنگاران جوان: احمدرضا عامری رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی، با بیان اینکه قیمت بلیت اتوبوس بعد از تعطیلات نوروز به حالت سابق باز می‌گردد، گفت: چندی پیش دستورالعمل ۲۰ درصدی افزایش قیمت بلیت اتوبوس ارائه شد که امروز با دستور وزیر راه و شهرسازی بعد از عید به حالت سابق بازمی گردد.

وی با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ماه طرح نوروزی آغاز شده است، گفت: در این ایام تمامی پایانه‌های مسافری در کلیه شهر‌ها نوسازی و پاکسازی شده اند تا رفت و آمد مسافران نوروزی سهل‌تر و آسان‌تر شود.

عامری تاکید کرد: نظارت کاملی بر تمامی پایانه‌های مسافری و دفاتر فروش بلیت انجام می‌شود تا هیچ شرکتی اقدام به گران‌فروشی بلیت نکند و شرکت‌های مسافرتی مجاز هستند تنها ۲۰ درصد بلیت‌های خود را گران‌تر بفروشند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی با بیان اینکه ۱۵ هزار دستگاه اتوبوس برای ایام عید در نظر گرفته شده است، افزود: ۲۸ هزار دستگاه سواری و ۲۱ هزار دستگاه مینی بوس برای جابه جایی مسافران در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: ۱ میلیون و ۵۵ هزار صندلی در اختیار مسافران در ایام نوروز گذاشته شده است و اتوبوس‌ها بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مسافران نوروز هستند.

عامری بیان کرد: رانندگان مجاز هستند تنها ساعات محدودی پشت اتوبوس بنشینند و هیچ راننده‌ای حق ندارد ۲۴ ساعت مسافران را جا به جا کند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی توضیح داد: طرح ستاد نوروزی در تمامی جاده‌های کشور از ۲۵ اسفندماه آغاز شده است و امیدواریم در ایام پیک نوروز بتوانیم خدمات مناسبی به مسافران نوروزی ارائه دهیم.

وی توضیح داد: مشکل کمبود لاستیک و قطعات یدکی دستگاه‌های اتوبوس برطرف شده است و در ایام پیک نوروز رانندگان نگرانی از بابت تامین لاستیک نخواهند داشت.

The post یک میلیون و ۵۰۰ هزار صندلی اتوبوس در اختیار مسافران نوروزی / بلیت اتوبوس بعد از نوروز ارزان می‌شود appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *