نذر خون

اوضاع خیلی خراب شده،کار به جایی رسیده که خودشان زنگ می زنند و تقاضای کمک می کنند. بیشتر به منفی ها زنگ می زنند. نه این که به مثبت ها احتیاجی نباشد، اتفاقا به آنها هم نیاز هست اما خب، منفی ها در این شرایط می توانند کمک حال تعداد بیشتری باشند.

در شرایط اوضاع اقتصادی فعلی خیلی ها از کمک به همنوعانشان عاجزند؛ دوست دارند کمک کنند اما نه بنیه اش دارند و نه توانش را.

خیلی ها هم می توانند اما نمی دانند. خیلی ها هم می توانند اما نمی دانند از چه نعمتی برخوردارند و با همین کمک به ظاهر کوچک خود، جان چند انسان را نجات می بخشند.

خیلی ها نمی دانند که با بوجود تنگدستی و صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشتن هم می توانند کمک ها و کارهای بزرگی برای دیگران انجام دهند.

بحران جدی است. بانکهایشان خالی شده اند.دست به دامن مردم شده اند. راه دیگری هم ندارند. باید کمکشان کنیم. جان بیماران مورد تهدید است.

وضعیت ذخیره های خونی به مرز بحران رسیده و حتی از آن عبور هم کرده، برادر،خواهر ،آقا، خانم، شما که توان خون دادن داری، خصوصا شما که گروه خونی o منفی داری درنگ نکن. سازمان انتقال خون منتظر است. بیماران نیازمند، منتظرند.

اصلا بیا خونت را نذر کن. هر سه ماه برو خون بده برای بیماران نیازمند. به نیت سلامتی پدرت،مادرت،سلامتی خانواده ات،سلامتی دخترت،پسرت،چه نذری از این بهتر؟

چشم بیماران نیازمند دنبال خون ماست. ازشان دریغ نکنیم.

نکته: این مطلب را یکی دو روز قبل از ماجرای گرانی بنزین و مسایل پیرامون آن نوشتم،اما به دلیل قطعی اینترنت این روزها منتشر می شود.

اینجا را هم بخوانید.

The post نذر خون appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *