مشارکت موزه ملی ایران در پنجشنبه‌های گردشگری بدون خودروی پایتخت

هفدهمین پنجشنبه گردشگری بدون خودروی پایتخت، با مشارکت موزه ملی ایران و بازدید از موزه ایران باستان و نمایشگاه باستان شناسی و هنر سرزمین هلند برگزار می‌شود.

ایرنا: رئیس این ستاد اظهارداشت: در هفته‌های گذشته با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران بازدید از تعدادی موزه‌ها به صورت رایگان و امکان حضور گردشگران و علاقه‌مندان در این موزه‌ها در طرح پنجشنبه‌های گردشگری بدون خودرو فراهم شد.

مهدی سیف گفت: قرار است هر هفته برنامه‌ بازدید از موزه‌ها همزمان با اجرای این طرح در مناطق ۲۲گانه اجرا شود.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران افزود: این هفته، ۲۴ مرداد طبق برنامه‌های از پیش تعیین شده، علاوه بر بازدید از موزه ایران باستان و نمایشگاه باستان شناسی و هنر سرزمین هلند در مناطق ۳، ۸، ۱۲، ۱۵، ۱۸ و ۲۱ پنجشنبه گردشگری بدون خودرو برگزار می شود.

نمایشگاه باستان شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس از دهم مهر۹۷ در موزه ملی ایران برپا شده و تا ۳۱ مرداد میزبان علاقه مندان است.

این نمایشگاه شامل بیش از ۴۲۰ قلم اثر تاریخی فرهنگی از سرزمین هلند در سه بخش آثار باستانی، سرامیک و نقاشی معرف شایسته ای از تمدن درخشان و کهن این کشور است.

به گفته سیف، علاقه‌مندان می‌توانند برای انتخاب مسیر مورد نظر خود در پنجشنبه‌های گردشگری بدون خودرو به سایت ستاد گردشگری شهرداری تهران به نشانی http://visit.tehran.ir مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، در ادامه پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو که توسط پیروز حناچی شهردار تهران اجرایی شده، برنامه پنجشنبه‌های گردشگری بدون خودرو نیز به همت ستاد گردشگری شهرداری از ۲۹ فروردین امسال با هدف معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری پایتخت شروع به کار کرد.

The post مشارکت موزه ملی ایران در پنجشنبه‌های گردشگری بدون خودروی پایتخت appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *