قابل توجه گردشگران خارجی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: درهای استان کرمان همواره بر روی گردشگران خارجی باز است و در هرنقطه از این استان زمینه برای میزبانی از گردشگران فراهم است.

ایسنا: “غلامرضا فرخی” در نشست مشترک استاندار کرمان با 40 نفر از مدیران عملیات تور 12 کشور قاره اروپا و آمریکا در محل هتل پارس کرمان اظهار کرد: استان کرمان کلکسیونی از آثار تاریخی متعلق به دوره‌های مختلف است که بازدید از جاذبه‌های شاخص آن به چندین روز زمان نیاز است.

وی با اشاره به اینکه در سفر دو روزه مدیران عملیات تور 12 کشور جهان به استان کرمان، گوشه‌ای از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این خطه معرفی شد، اظهار کرد: امیدوار بودیم بتوانیم در این سفر تعداد قابل توجهی از جاذبه‌های مختلف استان را معرفی کنیم که متاسفانه به دلیل نبود وقت کافی این امکان فراهم نشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان بیان کرد: بسته‌های تبلیغات جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان در اختیار این میهمانان قرار خواهد گرفت تا با سایر زیبایی‌های خطه کریمان بیشتر آشنا شوند.

فرخی ادامه داد: امیدواریم سفر به استان کرمان از خاطره‌انگیزترین سفرهای مدیران عملیات تور 12 کشور قاره اروپا و آمریکا بوده باشد، بطوریکه بار دیگر شاهد حضور آنها به همراه گردشگران کشورشان در استان کرمان باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه باید تنها تعداد بیشتری از دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان در زمینه جذب تورهای ورودی خارجی فعال شوند، افزود: باید این دفاتر با همکاری یکدیگر وارد این عرصه شوند و ما هم به عنوان بخش دولتی در کنار آنها خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان بهترین و موفق ترین خط هوایی ایران متعلق به استان کرمان است که باید از این فرصت برای توسعه صنعت گردشگری و اتصال هوایی استان به سایر نقاط ایران و جهان استفاده کرد.

The post قابل توجه گردشگران خارجی appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *