این است تراکتور، مدل ۲۰۱۹!

با جذب استوکس، کنستانت، موسوی و اخباری تراکتور به فعال‌ترین تیم نقل و انتقالات تبدیل شده است.

ورزش سه: سرخپوشان تبریزی که از زمان انتقال به محمدرضا زنوزی بدون هیچ گونه دغدغه مالی به پیش می‌روند، با حضور فعال در نقل و انتقالات بهترین بازیکنان داخلی را جذب کرده و با خرید مهره‌های باکیفیت خارجی، بر سطح کیفی تیم خود می‌افزایند. آن‌ها در تابستان کاپیتان‌های تیم ملی را جذب کردند و حالا در زمستان به دنبال برطرف کردن مشکلات تیم خود هستند.
آنتونی استوکس نخستین بازیکنی بود که در زمستان به جمع تراکتوری‌ها اضافه شد. او که در نیم فصل اول با ۸ گل دومین گلزن برتر لیگ بود، ناگهان به دلیل مشکلات شخصی بار سفر بست و به بریتانیا رفت، اما در زمستان تصمیم گرفت بار دیگر پیراهن تیم تراکتورسازی را بر تن کند و در ورزشگاه یادگار امام به زمین برود.
با بازگشت استوکس، تراکتور تیمی نسبتا کامل به نظر می‌رسید، اما تی تی‌ها در اندیشه ساخت تیمی کهکشانی در فوتبال ایران بودند و به همین دلیل به سراغ هافبک دفاعی سابق تیم میلان رفتند. کوین کنستانت که دو فصل در تیم میلان حضور داشت، در استانبول با زنوزی قرارداد بست تا تراکتور پرستاره‌تر از قبل شود.
پس از جذب یک هافبک دفاعی، شایعات چند ماه اخیر رنگ واقعیت به خود گرفتند و احمد موسوی نیز به تراکتور پیوست. این مدافع چپ که درخشش خوبی در نیم فصل اول داشت، با بازیکن مازاد تیم سرخپوش تبریزی یعنی یوسف سیدی معاوضه شد. چند ساعت پس از انتشار این خبر، محمدرضا اخباری به تبریز رفت تا خرید بعدی تراکتور شود. اخباری که دو فصل خوب را با تی تی‌ها داشت، با قراردادی ۴ ساله راهی این تیم شد تا دیگر تراکتوری‌ها نگرانی از بابت پست دروازه بان هم نداشته باشند و حالا ۲ گلر با عملکرد‌های قابل قبول را در اختیار دارند.
با خرید این بازیکنان حالا تراکتور به تیمی پرستاره و کهکشانی تبدیل شده است، اما یک جای خالی برای خرید بازیکنی خارجی دیده می‌شود. از باشگاه تراکتور خبر‌هایی مبنی بر بازگشت لی اروین به گوش می‌رسد که خبر خوبی برای هواداران این تیم است. با بازگشت این مهاجم اسکاتلندی جوان، تراکتور جایگزینی مناسب برای استوکس روی نیمکت خواهد داشت در مجموع با دو تیم آماده و پرستاره به استقبال حریفان می‌رود.
در نقل و انتقالات زمستانی و در شرایطی که هنوز سرخابی‌ها فعالیت خود برای خرید ستاره‌ها را آغاز نکرده اند، تراکتورسازی تبریز یکی پس از دیگری بازیکنان مورد نیاز را جذب کرد و حالا در فاصله کمتر از یک ماه تا آغاز دوباره لیگ، فرصت آماده سازی را خواهد داشت.
پس از ۹ سال حضور در لیگ برتر، شاید حالا زمان آن رسیده که تی تی‌ها گام نهایی را بردارند و به هدف اصلی برسند. البته با مدعیانی که در نیم فصل اول امتیازات بیشتری از تبریزی‌ها گرفتند، این هدف باوجود آسمان پرستاره تبریز نیز کار آسانی نخواهد بود.

The post این است تراکتور، مدل ۲۰۱۹! appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *