ادامه غیبت خارجی‌های تراکتورسازی

بازیکنان خارجی تراکتورسازی بار دیگر در بازگشت از تعطیلات لیگ برتر تاخیر دارند و به نظر می‌رسد عدم برخورد با این بازیکنان باعث تکرار این رفتار شده است.

خبرورزشی: تمرینات تراکتورسازی بعد از شروع اردوهای تیم ملی و توقف لیگ برتر چند روزی تعطیل شد و سرخپوشان کار خود را از روز سه شنبه استارت زدند.

در شرایطی که گفته می‌شد بازیکنان خارجی فقط یک روز بیشتر از سایرین استراحت می‌کنند با وجود گذشت‌ چهار روز از شروع تمرینات همچنان آنتونی استوکس و لی اروین دو مهاجم خارجی تراکتورسازی هنوز در تمرینات حضور پیدا نکردند.

این اتفاق درحالی رخ داده که قبل از دیدار بسیار مهم تراکتورسازی مقابل پرسپولیس محمد تقوی سرمربی این تیم هم بعد از سه روز غیبت و دوری از تیم تازه از امروز در تمرین حاضر شده است.

این برای چندمین بار است که استوکس در بازگشت به تبریز تاخیر دارد و شاید عدم برخورد از سوی سرمربی تیم با این بازیکن باعث تکرار این بی نظمی شده است.

در شرایطی که دو بازیکن خارجی تراکتورسازی در تمرینات حضور ندارد سرمربی این تیم امروز در مصاحبه خود عمده مشکل را غیبت بازیکنان ملی‌پوش اعلام کرده و به نظر می‌رسد بازیکنان خارجی با مصونیت از سوی او رو به رو هستند.

استوکس در تعطیلات قبلی هم با وجود اینکه یکی دو روز قبل از بازی به ایران بازگشته بود از سوی کادرفنی در ترکیب ثابت قرار گرفت.

به جز سوکیتا بازیکن منظم ژاپنی که هیچ بی نظمی در حضور در تمرینات نداشته استوکس چند باری در این امر پیش قدم بوده است.

The post ادامه غیبت خارجی‌های تراکتورسازی appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *