اختصاصی؛ بازگشت سریع فرهاد مجیدی به تهران!/ عکس

فرهاد مجیدی گزینه ایرانی هدایت استقلال که هفته قبل گفته بود به خاطر شرایط تیم و خواست هواداران از پذیرش هدایت استقلال سر باز زده و سپس اعلام شد برای طی کردن یک دوره مربیگری عازم پاریس شده است، در کمتر از چهار روز به تهران برگشت.

خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی شب گذشته در فرودگاه پاریس سوار بر پرواز تهران شد و به ایران بازگشت. مشخص نیست که دوره مربیگری او یک ورکشاپ کوتاه مدت بوده یا اساسا خبر حضورش در دوره مربیگری صحت نداشته است. تقریبا سال‌هاست درباره دوره های مربیگری که مجیدی می رود، خبرهای بسیاری منتشر شده اما سال قبل به او ایراد گرفته شد که مدرک A آسیا که ارائه کرده برای فعالیت در مقام سرمربی تیم لیگ برتری کفایت نمی کند. از آن زمان او هنوز موفق به طی دوره طولانی پروفشنال نشده است و این دوره های کوتاه مدت اگر برگزار هم شده باشند آن نقص را برطرف نمی کند.

مجیدی پس از اینکه هفته قبل و با بن بست در مذاکرات استقلال و استراماچونی برای ساعاتی به شکل غیر رسمی به عنوان مربی استقلال معرفی شد، با فشار هواداران اعلام کرد او هم دوست دارد استراماچونی به کارش در این تیم ادامه دهد اما بعد از سه روز مذاکرات پیچیده در قطر هنوز خبر نهایی درباره بازگشت استراماچونی به تهران اعلام نشده و شرایط در این زمینه مشخص نیست.
استقلال لیست آسیایی اش را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده و حالا دست شان برای تغییرات خیلی هم باز نیست.

The post اختصاصی؛ بازگشت سریع فرهاد مجیدی به تهران!/ عکس appeared first on توریسم آنلاین.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *